ART / Lithographs / Litograph in colors 13761012
nr 1376 1012
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Lars Jonsson (b. 1952), Sweden. Skärfläckor. Signed, numbered 175/375. Sheet: 42x59, 5 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Skärfläckor. Signerad, numrerad 175/375. Bladets mått: 42x59,5 cm, yttermått inklusive ram: 60x77 cm
Lars Jonsson, Swedish painter, born 1952 .
4000
SEK 4000
Monday February 1 2021
at 20:06:05
3.200 kr
3.600 kr
4.000 kr